CleanAIR® Klar-pilot Fluid Super Plus 100 ml

Značka: CleanAIR
Dostupnost Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 011100
657 Kč / ks 543 Kč bez DPH
CleanAIR® Klar-pilot Fluid Super Plus 100 ml
Značka: CleanAIR

Sprej s rozprašovacím aplikátorem. Bezpečně lze použít na veškeré zorníky vyrobené ze skla, nebo plastu (dokonce i ty s povrchovou úpravou). Klar-pilot má čistící, protizamlžovací a antistatický efekt.

Sprej s rozprašovacím aplikátorem. Je určený proti zamlžování zorníků masek, brýlí, brusných štítů. Na povrchu vytváří tenký film, který zabraňuje nejen zamlžování, ale i ulpívání nečistot a vytváření antistatického náboje. Bezpečně lze použít na veškeré zorníky vyrobené ze skla, nebo plastu (dokonce i ty s povrchovou úpravou). Klar-pilot má čistící, protizamlžovací a antistatický efekt.

  • CleanAIR® klar-pilot Fluid Super Plus / Comfort zabraňuje mlžení způsobenému kondenzující vlhkostí spojené s rozdíly teplot mezi dýchací zónou a okolním prostředím.
  • CleanAIR® klar-pilot Fluid Super Plus / Comfort také pomáhá zamezit zamlžování způsobenému pocením v průběhu intenzivní práce, vysoké vzdušné vlhkosti, nebo zapříčiněné přemístěním z chladného do teplého prostředí.
  • CleanAIR® klar-pilot Fluid Super Plus / Comfort zabraňuje vytváření statického náboje. Prach a kouř nadále nebude přitahován což zajistí průzračně čistý výhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krycí zorníky, folie
Hmotnost: 0.1 kg
Velikost balení: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: