LUKAS Lamelový kotouč SLTO pr. 115 mm

Značka: LUKAS
Varianta:
Dostupnost Skladem (15 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: A671511504014042
58 Kč / ks 48 Kč bez DPH
LUKAS Lamelový kotouč SLTO pr. 115 mm
Značka: LUKAS

Lamelový brusný kotouč LUKAS je vyroben s nosičem ze sklolaminátu a lamelami se zirkonkorundem. Kotouč je vhodný na broušení surového železa, nerezu a dalších kovových materiálů.

Má velmi dobrý záběr už za nízkého tlaku, je pružný a dobře ubírá materiál. Je konstruován tak aby ubýval průběžně a rovnoměrně, což má dobrý vliv na jeho životnost. Díky pružnosti a přesahu lamel lze s ním pracovat i v hůře dostupných místech při zachování ideálního tlaku ve všech místech.

Kotouče SLTO = Rovné provedení

Kotouč je vhodný na broušení jak surového železa, tak nerezu a dalších kovových materiálů. Má velmi dobrý záběr už při nízkém tlaku, je pružný a dobře ubírá materiál. Je konstruován tak aby ubýval průběžně a rovnoměrně, což má dobrý vliv na jeho životnost. Díky pružnosti a přesahu lamel lze s ním pracovat i v hůře dostupných místech při zachování ideálního tlaku a s tím spojené minimální námahy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lamelové kotouče
Průměr: 115 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Abrasivní brusivo LUKAS jsou prvotřídní kvalitní brusné kotouče pro broušení surového železa, nerezu a dalších kovových materiálů. Oproti standartním frézám či diamantových brusek je jejich ošetření rychlejší a přesnější.

Kotouče SLTR = šikmé provedení

Kotouče SLTO = rovné provedení