Stopková fréza karbidová kuželová (M) 14 x 27 mm

Značka: 4VEC
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: M1427
279 Kč / ks 231 Kč bez DPH 279 Kč / 1 ks
Stopková fréza karbidová kuželová (M) 14 x 27 mm
Značka: 4VEC

Extrémně odolné rotační stopkové frézy pro technické broušení, odjehlování, odhrotování a pilování povrchu. S touto frézkou je možné opracovávat materiály jako kovy, hliník i plasty, litinu, oceli, slitiny uhlíkové oceli, nerezové oceli. Díky karbidu wolframu se vyznačuje vysokou tvrdostí a odolností vůči abrazivnímu opotřebení. Je vhodná i do nejnáročnějších podmínek. 

Fréza je typu M, hodí se na obroušení hran.
Schéma frézy

Frézka je určená pro přímou brusku (pozor, nepoužívat s vrtačkou). Doporučené otáčky 17 000-22 000 ot./min., střední rychlost.

Dodáváno v plastovém zaklapovacím obalu pro snadné skladování a bezpečný transport. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Frézy
Hmotnost: 0.039 kg
Materiál: karbid wolframu
Řezný průměr: 14 mm
Řezná délka: 27 mm
Délka stopky: 45 mm
Průměr stopky: 6 mm
Doporučené otáčky: 24 000-18 000 ot./min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka 4VEC byla založena za účelem rozšíření nabídky sortimentu především pro svařovací a řezací hořáky ve vysoké kvalitě a za dostupnou cenu, ale taky výrobou svařovacích kabelů nebo dalšího příslušenství pro svařování. Sortiment je vytříben vysokou kvalitou, která je pravidelně kontrolována, a je plně kompatibilní s nabídkou značky Trafimet. Spotřební materiál vyniká vysokou výdrží, odolností i při vysokých teplotách a přesností. Nabídku značky 4VEC si můžete vyfiltrovat na jakékoli stránce na našem e-shopu.