WECO Cruiser 150TP

Značka: WECO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0013.0000
15 205 Kč / ks 12 566 Kč bez DPH
WECO Cruiser 150TP
Značka: WECO
weco discovery 150tp 1750 1 large
Tip 3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

WECO Cruiser 150 TP je inovativní a robustní jednofázový svařovací invertor pro svařování MMA a TIG DC. Je speciálně navržen pro údržbu, výstavbu budov a práci ve stavebnictví. Mezi speciální funkce patří HotStart, ArcForce a AntiStick, které pomáhají uživateli provádět vždy kvalitní svary, dokonce i při svařování elektrodami o průměru až 3,2 mm!

Vybaven unikátní funkcí Total Protection, která omezuje napěťové špičky a tím brání poškození proudového svařovacího zdroje. Vynikající při použití s elektrocentrálami.

  • přehledný navigační panel
  • přenosná výkonná svářečka
  • madlo pro snadnou manipulaci a přenos
  • 3letá záruka

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory MMA
Hmotnost: 5.4 kg
Fáze: Jednofázové
Funkce: Hot Start, Arc Force, AntiStick
HF zapalování: NE
Metoda: MMA (ruční svařování obalenou elektrodou)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.