WECO Multipower 204T

Značka: WECO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0031.0000
54 008 Kč / ks 44 635 Kč bez DPH
WECO Multipower 204T
Značka: WECO
weco multipower 204t 1766 1 large
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

WECO MultiPower 204T je high-tech jednofázové invertorové svařovací zařízení pro TIG DC a MMA svařování. 

Je vhodný pro stavebnictví, petrochemické závody, potravinářský průmysl a další, které vyžadují vysoký výkon. Multi Power 204T je vybaven PFC (Power Factor Corrector) dimenzovaným tak, aby vydržel napájecí napětí 90Vac až 270Vac, s „inteligentním“ systémem schopným poskytnout veškerý dostupný výkon v závislosti na pracovních podmínkách. Tato zařízení umožňují jejich použití s ​​prodloužením napájecího kabelu o délce více než 100 metrů. WECO Special HF zaručuje 100% rychlé a přesné zapálení oblouku.

Svařování TIG DC je optimalizováno díky TIG PULSE do 2,5 kHz, TIG PULSE SYN, DYNAMIC ARC, Q-Start, Multi-Tack, Q-Spot (Quick Spot).

LOGO TIG SYN
Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu.
LOGO TIG 2,5KHz Pulzní TIG s frekvencí až 2500 Hz umožňuje svařovat velmi tenké materiály se snadnou kontrolou oblouku a velmi nízkým tepelným příkonem do svařence
LOGO DYN ARC Funkce DYNAMIC ARC umožňuje udržovat součin napětí a proudu konstantní. Zdroj zvyšuje svařovací proud, když se napětí oblouku snižuje, a snižuje svařovací proud, pokud se napětí oblouku zvyšuje. LOGO QUICK START Funkce Q START (QUICK START) usnadňuje spojování dílů v počáteční fázi svařovacího procesu. Po aktivaci této funkce se stroj automaticky přepne do Synergického pulzního režimu na předem nastavenou dobu.
LOGO MULTITACK Systém MULTITACK umožňuje snížit tepelný výkon při spojování dvou tenkostěnných dílů (0,6 mm – 0,8 mm). LOGO QSPOT Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů
Speciální funkce Weco Digitální řízení a vynikající svařování celulózovými elektrodami je optimalizovaná kombinace také pro svařování potrubí a aplikace v ropném a plynárenském průmyslu.

 

  • vysoký výkon invertoru
  • přehledný navigační panel
  • nízká hmotnost
  • praktické plastové madlo pro snadný transport
  • Možnost svařovat s celulózovými elektrodami (kromě bazickými, rutilovými, CrNi, ...)

    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory TIG DC
Hmotnost: 11.8 kg
Fáze: Jednofázové
Funkce: TIG Pulse SYN, Q-Spot, TIG PULS 2,5 kHz, Quick Start, Multitack, Dynamic Arc
HF zapalování: ANO
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou)
Rozměry: 400x160x260 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.