WECO Pioneer 321MKS

Značka: WECO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0071.0000
85 975 Kč / ks 71 054 Kč bez DPH
WECO Pioneer 321MKS
Značka: WECO
PIONEER 321MKS
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma
Pioneer 321MKS je třífázový synergický invertorový svařovací stroj vhodný pro dílny, karosárny, středně lehké truhlárny a svařování na polohovadlech. Díky své velikosti a lehkosti se Pioneer 321MKS snadno přemisťuje po pracovních plochách. Široká škála synergických programů MIG/MAG usnadňuje výběr přesných svařovacích parametrů, které lze použít s jakýmkoli drátem.
 
 • Snadná ovladatelnost
 • Přehledný navigační panel
 • Tabulka synergických křivek
 • Pevnost konstrukce zajišťuje vynikající výkon i při výskytu výrazného vnějšího namáhání
 • Silná kolečka vozíku zajišťují snadnou přepravu i na náročném pracovišti
 • Pevný a praktický vozík usnadňuje pohyb po různých pracovištích.
 • 3letá záruka
W.ECO technologie Hybridní ovládání oblouku

 

 • HAC (Hybrid Arc Control)
 • Měkký a velmi stabilní svařovací oblouk.
 • Nízké vnesené teplo jak ve zkratovém tak sprchovém oblouku.
 • Malý rozsah přechodového oblouku. Stále perfektní svařovací vlastnosti.
 • Malý rozstřik dokonce i s vysokým podílem CO2 v ochranném plynu.
 • Kvalita dosahovaných svarů se blíží pulznímu svařování.
 • Zahájení a ukončení svaru je optimalizováno v synergické křivce stejně jako vliv tlumivky.
 • Doporučujeme pro speciální aplikace jako je svařování laserem řezaných plechů bez dalšího opracování, tupých svarů na tenkých materiálech bez deformací a s nízkým zbytkovým pnutím. Řešení pro svařování plechů s různou spárou (mezerou).

Thin plates

Spray Arc -
Sprchový svařovací oblouk
Svařování v pozicích

Pozice PG (shora dolů)

 • HAC přináší jemný a kontrolovaný zkratový svařovací oblouk dokonce i při svařování nízkými hodnotami proudu.
 • Málo rozstřiku, dobré natavení (smáčení) hran, nízké vnesené teplo a malé deformace při svařování tenkých plechů.
 • HAC umožňuje dosáhnout krátkého sprchového oblouku s dobrým průvarem kořene, nízkým vneseným teplem a vysoké svařovací rychlosti bez zápalů hran a rozstřiku.
 • Optimální natavení na hran svaru ve zkratovém oblouku a usnadňuje svařování nad hlavou a v pozicí zdola nahoru (PF).
 • Díky HAC zvládnete svařovat tenké plechy shora dolů s mezerou až 5 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory MMA
Hmotnost: 75.6 kg
Fáze: Třífázové
Funkce: HAC
Metoda: MIG/MAG
Rozměry: 1110 x 550 x 805 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.