WECO Pioneer Pulse 403 MSR

Značka: WECO
Varianta:
Dostupnost Do 1-2 týdnů Do 1-2 týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
11.7.2024 11.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 006.0011.0383-W4 006.0011.0383-W5 Zvolte variantu
157 179 Kč / ks 158 389 Kč / ks od 157 179 Kč / ks 129 900 Kč bez DPH 130 900 Kč bez DPH od 129 900 Kč bez DPH
WECO Pioneer Pulse 403 MSR
Značka: WECO

Pioneer Pulse 403 MSR je profesionální synergický 3fázový invertorový zdroj s odděleným podavačem drátu pro MIG/MAG pulzní a double pulz, krátký a rozprašovací oblouk pro svařování různých materiálů, jako jsou standardní oceli, nerez a hliník. Pioneer Pulse 403 MSR umožňuje také následující procesy MMA, TIG DC s Lift-Arc a GOUGING. Svařování MIG MAG je zde optimalizováno díky: Power Focus, Power Root.

Funkce POWER FOCUS zajišťuje vyšší penetraci, menší riziko slepení, vyšší rychlost provedení a větší stabilitu oblouku    POWER ROOT pro optimální svařování kořene svaru

 

Tento výkonný invertor je dodáván se čtyřmetrovým nebo pětimetrovým vodou chlazeným hořákem v kompletní sestavě připravenou pro MIG/MAG svařování. Samozřejmostí v našem kitu je:

  • chladící jednotka C.U.23
  • podavač drátu WF203
  • Hořák MIG/MAG XL 501 D WZ-2F
  • Zemnící kabel 450 A 4m/70 mm2 70-95 guma HD
  • propojovací kabel 70 mm2 (délka 4 metry H2O)
  • Adaptér cívky K300
  • Sada kol pro Pioneer Pulse 403 MSR
  • Sada kol pro podavač WF203
Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí

 

tabulka_403MSK

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pulzní svářečky MIG/MAG
Fáze: Třífázové
Funkce: Power Focus, Power Root
HF zapalování: NE
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou), MIG/MAG, MIG/MAG pulse, MIG/MAG double pulse

Funkce POWER FOCUS

Funkce POWER ROOT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.