WECO Power Pulse 405d

Značka: WECO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 006.0011.0329
313 881 Kč / ks 259 406 Kč bez DPH
WECO Power Pulse 405d
Značka: WECO
Power Pulse 505d
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

Pulzní svařovací stroj MIG/MAG WECO Power Pulse 405d se může pochlubit vynikajícím výkonem při svařování běžných i nerezových ocelí, hliníku a slitin. Nejnovější technologie Weco Digital Control Technology, Weco Multivoltage, PFC a systém rozhraní Quick Setting unser zajišťují dokonalé výsledky za jakýchkoliv provozních podmínek. Power Pulse je vhodné pro svařování ve výšce, uvnitř nádrží a plavidel či například stavební inženýrství.

Pracovní cyklus 400 A při 100 % (40 °C) umožňuje nepřetržitou práci, a to i v aplikacích vyžadujících vysoké pracovní cykly.

Jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní zajišťuje rychlý přístup ke všem parametrům. Velký, velmi jasný 5” displej zajišťuje jasný a snadno srozumitelný pohled pomocí režimu dotykové obrazovky nebo speciální mechanické klávesy.

 

POWER FOCUS pro vysoký průvar   POWER ROOT pro optimální svařování kořene svaru
HIGH CONTROL stabilní oblouk pro vysokorychlostní pulzní svařování  K-DEEP pro rovnoměrný průvar v celé délce svaru
Digital Sense Ignition pro bezrozstřikové zapalování

 

  • Uživatelský přizpůsobitelný, 5” barevný dotykový displej 
  • Speciální mechanické klávesy pro snadný přístup
  • Ochrana displeje přes průhledný, odklopitelný kryt z plexiskla
  • Česká jazyková mutace
  • Praktický držák na hořák v přístupné poloze
  • Otočný podavač s ergonomickým madlem (11,5 kg)
  • Praktické madlo a uzamykací gumové kolečka pro pohodlné přemísťování stroje po svařovně
  • Možnost ukládání JOBů a přenesení JOBů do jiných zařízení přes USB port
  • Široká škála synergických programů (více než 50 MIG/MAG synergických programů k dispozici)
  • Nastavení omezení pro dodržení svařovacího předpisu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pulzní svářečky MIG/MAG
Hmotnost: 128.8 kg
Fáze: Třífázové
Funkce: Power Focus, Power Root, High Control (dHC), K Deep, Digital Sense Ignition
HF zapalování: NE
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou), MIG/MAG pulse, MIG/MAG double pulse
Rozměry: 1160x670x1420 mm

Brandové video

Funkce Digital Sense Ignition

Funkce HIGH CONTROL

Funkce K-DEEP

Funkce POWER FOCUS

Funkce POWER ROOT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.