ABICOR BINZEL Separační sprej 400 ml

Značka: Binzel
Dostupnost Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 192.0107
88 Kč / ks 73 Kč bez DPH
ABICOR BINZEL Separační sprej 400 ml
Značka: Binzel

Prostředek „Super Pistolenspray“ ABICOR BINZEL je bezsilikonová speciální receptura vyvinutá na bázi životnímu prostředí a lidskému zdraví neškodných speciálních přírodních olejů, bez obsahu rozpouštědel, doplněná označovací povinnosti nepodléhajícími pomocnými látkami. Prostředek Super Pistolenspray se už řadu let úspěšně používá ve všech oborech kovozpracujícího průmyslu, kde je denně požadován pro nejrůznější aplikační oblasti.

Vlastnosti:

  • Neobsahuje silikon
  • Při dodržení běžných postupů pro přípravu povrchu nevykazuje žádné škodlivé působení při následném povlakování, lakování nebo zinkování
  • Bez FCKW (fluoro-chlórované uhlovodíky)
  • Bez CKW (chlórované uhlovodíky)

Návod k použití:

Před aplikací přípravku je nutno z prostoru plynové hubice a proudové špičky mechanicky odstranit nečistoty a potom do tohoto prostoru aplikovat přípravek. Částečně je možno přípravek použít i pro ochranu svařence proti rozstřiku v bezprostřední blízkosti sváru, na svařenci však mohou po ukončení svařování zůstat mastné zbytky přípravku, což může nepříznivě ovlivnit kvalitu následných povrchových úprav. Z toho důvodu je nutno vždy přípravek aplikovat tak, aby stékající přebytečné množství přípravku z hořáku nezasáhlo náhodně svařenec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační prostředky
Hmotnost: 0.322 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: