Stopková fréza karbidová oblá (F) 12 x 25 mm

Značka: 4VEC
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: F1225
289 Kč / ks 239 Kč bez DPH 289 Kč / 1 ks
Stopková fréza karbidová oblá (F) 12 x 25 mm
Značka: 4VEC

Extrémně odolné rotační stopkové frézy pro technické broušení, odjehlování, odhrotování a pilování povrchu. S touto frézkou je možné opracovávat materiály jako kovy, hliník i plasty, litinu, oceli, slitiny uhlíkové oceli, nerezové oceli. Díky karbidu wolframu se vyznačuje vysokou tvrdostí a odolností vůči abrazivnímu opotřebení. Je vhodná i do nejnáročnějších podmínek. 

Tato fréza je typu F, hodí se na broušení šikmých povrchů.
Schéma frézy

Frézka je určená pro přímou brusku (pozor, nepoužívat s vrtačkou). Doporučené otáčky 17 000-22 000 ot./min., střední rychlost.

Dodáváno v plastovém zaklapovacím obalu pro snadné skladování a bezpečný transport. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Frézy
Hmotnost: 0.43 kg
Materiál: karbid wolframu
Řezný průměr: 12 mm
Řezná délka: 25 mm
Délka stopky: 45 mm
Průměr stopky: 6 mm
Doporučené otáčky: 13 000-17 000 ot./min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká značka 4VEC byla založena za účelem rozšíření nabídky sortimentu především pro svařovací a řezací hořáky ve vysoké kvalitě a za dostupnou cenu, ale taky výrobou svařovacích kabelů nebo dalšího příslušenství pro svařování. Sortiment je vytříben vysokou kvalitou, která je pravidelně kontrolována, a je plně kompatibilní s nabídkou značky Trafimet. Spotřební materiál vyniká vysokou výdrží, odolností i při vysokých teplotách a přesností. Nabídku značky 4VEC si můžete vyfiltrovat na jakékoli stránce na našem e-shopu.