WECO Discovery 220T Evo

Značka: WECO
Dostupnost Do 1-2 týdnů
Můžeme doručit do:
15.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0170.0000
73 040 Kč / ks 60 364 Kč bez DPH
WECO Discovery 220T Evo
Značka: WECO
DISCOVERY 220T EVO
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

Discovery 220T Evo je kompaktní svářecí invertor pro náročné uživatelé, kteří jsou zvyklí na precizní výsledky. Z těchto důvodů se využije například ve stavebnictví, petrochemii, potravinářském průmyslu nebo dalších aplikacích, které vyžadují velmi vysoký svařovací výkon.

Nové uživatelské rozhraní (EVO) poskytuje rychlý a efektivní přístup ke všem dostupným funkcím. Robustnost jejích součástek z ní činí spolehlivý pracovní nástroj pro použití v dílně i v terénu. Široký rozsah regulovatelné pulzní frekvence v kombinaci s doplňujícími parametry (Základní proud a Duty Cycle) umožňují svařovat v pulzním pomalém a rychlém módu

Metodou TIG DC lze snadno svařovat běžné, nelegované oceli, nerezovou ocel a měď. Svařování TIG DC je zde optimalizováno díky aplikacím:

LOGO TIG SYN Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu. LOGO TIG 2,5KHz Pulzní TIG s frekvencí až 2500 Hz umožňuje svařovat velmi tenké materiály se snadnou kontrolou oblouku a velmi nízkým tepelným příkonem do svařence.
LOGO DYN ARC Funkce DYNAMIC ARC umožňuje udržovat součin napětí a proudu konstantní. Zdroj zvyšuje svařovací proud, když se napětí oblouku snižuje, a snižuje svařovací proud, pokud se napětí oblouku zvyšuje.  LOGO QUICK START Funkce Q START (QUICK START) usnadňuje spojování dílů v počáteční fázi svařovacího procesu. Po aktivaci této funkce se stroj automaticky přepne do Synergického pulzního režimu na předem nastavenou dobu.
LOGO MULTITACK Systém MULTITACK umožňuje snížit tepelný výkon při spojování dvou tenkostěnných dílů (0,6 mm – 0,8 mm). LOGO QSPOT Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů.

 

  • přehledný navigační panel
  • Snadné ovládání
  • přenosná výkonná svářečka
  • madlo pro snadnou manipulaci a přenos
  • Podrobný návod k obsluze v češtině
  • 3letá záruka
  • Pomocí portu USB lze exportovat v panelu uložené JOBY a importovat je do jiného panelu.

 

Kompenzace účiníkuZařízení pro redukci napětí

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací zdroje
Hmotnost: 18.6 kg
Fáze: Jednofázové
Funkce: TIG Pulse SYN, Q-Spot, TIG PULS 2,5 kHz, Quick Start, Multitack, Dynamic Arc
HF zapalování: NE
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou)
Rozměry: 460 x 230 x 325mm

Brandové video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.