WECO Cruiser 300

Značka: WECO
Dostupnost Do 1-2 týdnů
Můžeme doručit do:
16.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0046.0000
56 329 Kč / ks 46 553 Kč bez DPH
WECO Cruiser 300
Značka: WECO
weco discovery 300 1751 1 large
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

WECO Cruiser 300 je vysoce výkonný průmyslový třífázový invertorový zdroj energie pro svařování MMA a aplikace TIG DC LIFT s vynikající charakteristikou oblouku.

Cruiser 300 je speciálně navržen pro náročné pracovní podmínky, jako jsou ocelárny, stavba lodí, opravy a těžké kovové konstrukce. Stroj digitálně řízený mikroprocesorem, podporující svařování celulózovými elektrodami, tepelnou ochranou s LED indikací a síťovým kabelem se zástrčkou 20 A s ochranným kontaktem.

Možnost připojení ručního dálkového ovládání RC 08. Vysoká dynamika dodávky svařovacího proudu funkce celulózového MMA umožňuje dokonalé svaření celulózových elektrod, čímž se zvyšuje kontrola tavení a průvaru. Ideální pro hydraulické, potrubní a petrochemické aplikace.

Speciální funkce Weco Digitální řízení a vynikající svařování celulózovými elektrodami je optimalizovaná kombinace také pro svařování potrubí a aplikace v ropném a plynárenském průmyslu.

 

  • jednoduchý navigační panel
  • vysoce vysoký průmyslový invertor
  • vhodný do náročných pracovních podmínek
  • digitální ovládání
  • praktické madlo pro snadný transport
  • Možnost svařovat s celulózovými elektrodami (kromě bazickými, rutilovými, CrNi, ...)
  • Funkce Arc Force, Hot Start 

  Zařízení pro redukci napětí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory TIG DC
Hmotnost: 20.8 kg
Fáze: Třífázové
Funkce: Hot Start, Arc Force, MMA Cell
HF zapalování: NE
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou)
Rozměry: 460x230x325 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.