WECO Discovery C.U.9 Chladící jednotka

Značka: WECO
Dostupnost Do 1-2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.8.2024
Možnosti doručení
Kód: 003.0000.0101
33 570 Kč / ks 27 744 Kč bez DPH
WECO Discovery C.U.9 Chladící jednotka
Značka: WECO
12074 Weco Water Cooler
3 ROKY ZÁRUKA

Chladící jednotka s náplní prémiové kvality značky WECO pro svařovací invertor WECO Discovery 221AC/DC. Ke generátoru lze připojit chladicí jednotku CU-09, která umožňuje kapalinové chlazení hořáku TIG. Chladicí jednotka CU-09 je vybavena tlakovým spínačem určeným pro detekci kapaliny v chladicím okruhu. Chladicí jednotka CU-09F je vybavena tlakovým spínačem určeným pro detekci tekutiny proudící v chladicím okruhu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící jednotky
Hmotnost: 20.8 kg
Rozměry: 720x290x235 mm
Norma: IP23S
Vstupní napětí 50/60 Hz: 1x400 V~ ± 15 %
Kapacita nádrže: 4,5 l
Příkon (maximální): 1,0 A (50 Hz) - 1,1 A (60 Hz)
Chladící schopnost: 950 W (1l/min) - 2,8 kW (max. l/min)
Tlak (maximální): 0,32 MPa (50 Hz) - 0,43 MPa (60 Hz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.