WECO Discovery 221 AC/DC EVO

Značka: WECO
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0171.0000
83 893 Kč / ks 69 333 Kč bez DPH
WECO Discovery 221 AC/DC EVO
Značka: WECO
weco discovery 221 acdc evo 1752 1 large
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

WECO Discovery 221AC/DC Evo je revoluční, nejmodernější jednofázový přenosný TIG AC/DC a MMA svařovací invertor. Funkce TIG AC jsou ideální pro svařování hliníku, hořčíku a příbuzných slitin. V TIG DC lze snadno svařovat běžné oceli, nerezovou ocel a měď. Je speciálně navržen pro extrémně přesné svařování ve stavebnictví, petrochemii, potravinářském průmyslu a dalších aplikacích, které vyžadují velmi vysoký svařovací výkon. Nové uživatelské rozhraní (EVO) poskytuje rychlý a efektivní přístup ke všem dostupným funkcím.

LOGO TIG SYN Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu. LOGO TIG 2,5KHz Pulzní TIG s frekvencí až 2500 Hz umožňuje svařovat velmi tenké materiály se snadnou kontrolou oblouku a velmi nízkým tepelným příkonem do svařence.
LOGO DYN ARC Funkce DYNAMIC ARC umožňuje udržovat součin napětí a proudu konstantní. Zdroj zvyšuje svařovací proud, když se napětí oblouku snižuje, a snižuje svařovací proud, pokud se napětí oblouku zvyšuje.  LOGO QUICK START Funkce Q START (QUICK START) usnadňuje spojování dílů v počáteční fázi svařovacího procesu. Po aktivaci této funkce se stroj automaticky přepne do Synergického pulzního režimu na předem nastavenou dobu.
LOGO MULTITACK Systém MULTITACK umožňuje snížit tepelný výkon při spojování dvou tenkostěnných dílů (0,6 mm – 0,8 mm). LOGO QSPOT Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů.
Funkce MIX AC/DC umožní dosáhnout vysoké rychlosti svařování a rychlého vytvoření svarové lázně na studeném obrobku. Díky funkci Extra Fusion lze svařovat velmi tenké plechy.

 

Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu.

Pulzní TIG s frekvencí až 2500 Hz umožňuje svařovat velmi tenké materiály se snadnou kontrolou oblouku a velmi nízkým tepelným příkonem do svařence.

Funkce Q START (QUICK START) usnadňuje spojování dílů v počáteční fázi svařovacího procesu. Po aktivaci této funkce se stroj automaticky přepne do Synergického pulzního režimu na předem nastavenou dobu. Výsledné pulzy vytvářejí pohyb roztaveného kovu na dvou okrajích plechu a tím urychlují tvorbu spoje. Tato funkce je neocenitelná v případě švů s mírným rozevřením nebo s nepravidelnou preparací. Doba trvání série impulzů lze upravit (od 0,1 do 60 sekund) v závislosti na tloušťce a tvaru svařovaného plechu.

Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů. Obsluha pohodlně umístí wolframovou elektrodu na upevňovací bod, čímž získá dokonalou kontrolu nad polohou spoje. Jakmile je elektroda zvednuta, stroj vyšle pulz s velmi vysokou intenzitou svařovacího proudu s velmi krátkou přednastavenou dobou (od 0,01 s do 1 s). Doba pulzu se liší v závislosti na typu spojovaného plechu. Tímto způsobem se svařovaný bod okamžitě zacelí s minimálním přenosem tepla a kov zůstane čistý a téměř studený.

Systém MULTITACK umožňuje snížit tepelný výkon při spojování dvou tenkostěnných dílů (0,6 mm – 0,8 mm). Série svařovaích oblouků v krátkých časových intervalech umožňuje ochlazení materiálu během pauzy mezi jedním a druhým obloukem a tím minimalizuje jeho deformaci. Možnost nastavení frekvence série svařovacích oblouků v časové jednotce umožňuje přizpůsobit elektrický oblouk rychlosti svařování a geometrii spoje.

Funkce DYNAMIC ARC umožňuje udržovat součin napětí a proudu konstantní. Zdroj zvyšuje svařovací proud, když se napětí oblouku snižuje, a snižuje svařovací proud, pokud se napětí oblouku zvyšuje. Hodnotu Dynamic ARC lze upravit od minimálně 1 ampéru do maximálně 50 ampérů při každé 1 voltové variaci, ať už kladné nebo záporné.

Funkce Extra Fusion umožňuje snížení amplitudy kladné složky, čímž se dosáhne velmi úzkého svařovacího oblouku a je možné provádět svařování tenkých plechů bez deformací a s dostatečným průvarem díky vyššímu proudu v záporné složce. 

Funkce MIX AC/DC umožňuje svařování se střídajícím se střídavým a stejnosměrným proudem. Díky tomu je možné dosáhnout velmi efektivního TIG AC porovnatelného s TIG DC. Vysoká rychlost svařování, rychlá tvorba svarové lázně a svařování větších tlouštěk materiálu.

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory TIG AC/DC
Hmotnost: 19 kg
Fáze: Jednofázové
Funkce: TIG Pulse SYN, Q-Spot, TIG PULS 2,5 kHz, Quick Start, Multitack, Dynamic Arc, Mix AC/DC, Extra Fusion
HF zapalování: ANO
Metoda: MMA (ruční svařování obalenou elektrodou), TIG AC/DC
Rozměry: 460x230x325 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.