WECO Discovery 162T

Značka: WECO
Dostupnost Do 1-2 týdnů
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0048.0000
31 793 Kč / ks 26 275 Kč bez DPH
WECO Discovery 162T
Značka: WECO
weco discovery 162t 1760 1 large
3 ROKY ZÁRUKA
Doprava zdarma

WECO Discovery 300T Evo je jednofázový přenosný invertorový svařovací stroj pro TIG DC a MMA svařování s pokročilou technologií. Má plně digitální ovládání s LED kontrolkami pro signalizaci jednotlivých parametrů. Nízká hmotnost, přenosnost a odolnost z něj činí spolehlivý pracovní nástroj pro použití v dílně i venku. Rozhraní, jednoduché a intuitivní, umožňuje perfektní nastavení parametrů pro přesnou práci. Specialní HF control zaručuje 100% rychlé a přesné zapálení oblouku. Svařování TIG DC je optimalizováno díky speciálním funkcím, jako jsou pulzní TIG SYN a Q-Spot.

 

LOGO TIG SYN Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu.   LOGO QSPOT Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů.

 

Přednastavené vyvážené parametry, uložené v křivce Synergic Pulse TIG DC SYN, zjednodušují pulzní svařování úpravou pouze svařovacího proudu.

Funkce Q-SPOT (QUICK SPOT) umožňuje minimalizovat dobu bodování tenkých plechů. Obsluha pohodlně umístí wolframovou elektrodu na upevňovací bod, čímž získá dokonalou kontrolu nad polohou spoje. Jakmile je elektroda zvednuta, stroj vyšle pulz s velmi vysokou intenzitou svařovacího proudu s velmi krátkou přednastavenou dobou (od 0,01 s do 1 s). Doba pulzu se liší v závislosti na typu spojovaného plechu. Tímto způsobem se svařovaný bod okamžitě zacelí s minimálním přenosem tepla a kov zůstane čistý a téměř studený.

Technologie Weco

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací invertory TIG DC
Hmotnost: 6.6 kg
Fáze: Jednofázové
Funkce: TIG Pulse SYN, Q-Spot
HF zapalování: ANO
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou)
Rozměry: 360x120x215 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.