WECO Micropulse 225

Značka: WECO
Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 001.0190.0000
107 684 Kč / ks 88 995 Kč bez DPH
WECO Micropulse 225
Značka: WECO
Micropulse225
3 ROKY ZÁRUKA

WECO Micropulse 225 je přenosný, velmi lehký (pouze 16 kg), výkonný multiprocesní svařovací stroj. V tomto zařízení jsou samozřejmostí procesy jako synergický MIG/MAG, MIG/MAG pulzní, MMA a TIG DC bez HF zapalování. Disponuje také funkcí DOUBLE PULSED, díky níž jsou k dispozici dvě úrovně svařovacího proudu v pulzním oblouku. Tato funkce je vhodná především pro svařování hliníku, svařování na "stoupačku" nebo provedení svaru v TIG vizuální kvalitě bez rozkyvu hořáku. 

Pokročilý systém odběru elektrické energie dle možností nastavení výkonu generátoru dle pracovních podmínek. Díky malým rozměrům je vhodná jako přenosná svářečka na montáže, kde je snadno přizpůsobitelná aktuálním podmínkám. 

Micropulse 225 je svářečka nové generace, která umožňuje aktualizaci svařovacích programů přes USB port. Výhodou je schopnost uložení záznamu o provedených svarech s možností exportu v .CSV formátu díky WELD LOG.

Funkce Power Focus zajišťuje vyšší penetraci, menší riziko slepení, vyšší rychlost provedení a větší stabilitu oblouku POWER ROOT pro optimální svařování kořene svaru

 

 • Uživatelský přizpůsobitelný, barevný dotykový displej
 • Ochrana displeje přes průhledný, odklopitelný kryt z plexiskla
 • Česká jazyková mutace
 • Přenosné provedení
 • EURO koncovka pro snadnou výměnu hořáku
 • Široká škála synergických programů (více než 50 MIG/MAG synergických programů k dispozici)
 • Vysoký svařovací proud až 220 ampér vzhledem hmotnosti a velikosti
 • Nastavení omezení pro dodržení svařovacího předpisu.

 

 

Micropulse 225 GAS-4
 • Zdroj WECO Micropulse 225
 • Hořák MIG/MAG XL 24 KD 4m GZ-2F
 • Zemnící kabel 200 A 4m/25mm2 35-50 Guma HD
 • Plynová hadice 2m s prodlouženou životností (silnostěnná)
 • 3 roky záruka

Doplňkové parametry

Kategorie: Pulzní svářečky MIG/MAG
Fáze: Jednofázové
Funkce: Power Focus, Power Root
HF zapalování: NE
Metoda: TIG DC, MMA (ruční svařování obalenou elektrodou), MIG/MAG, MIG/MAG pulse, MIG/MAG double pulse
Rozměry: 509x 226 x 368mm

Produktové video

Představení

Svařování hliníku MIG puls

Nevyplňujte toto pole:
27.5.2024 11:08
Nejlepší stroj na světě!
Odpovědět

WECO

Italská značka WECO působí na světovém trhu od roku 1997. Od svého působení se zaměřuje na vývoj technologií v oblasti svařování a techniky, výrobu a prodej vysoce kvalitních svařovacích strojů kompletně vyrobených v Evropě. WECO znamená řešení, která zlepšují produktivitu, optimalizují dobu zásahu, minimalizují provozní náklady a vždy zaručují vysoký výkon za všech provozních podmínek.

Společnost WECO věnuje velkou pozornost ekologické udržitelnosti a úsporám energie, aby co nejvíce omezila dopad svých produktů a služeb na životní prostředí. Dynamické řízení, osvědčené zkušenosti s obchodními problémy a znalost aplikačních problémů zajišťují, že společnost je ve svém oboru na špici. 

 

W.ECO technologie Měnič energie Kompenzace účiníku Totalní ochrana
V souladu s normou CE, EN 60974-10, technologie W.ECO umožňuje snížit emise harmonických v síti. Vyšší energetická účinnost a vyšší kvalita svařování ve srovnání s tradičními generátory. Střídač poskytuje vynikající kvalitu, bez rozstřiku, opakovatelný svařovací oblouk v čase a neovlivněný výkyvy elektrické síti. Skutečně nižší celková spotřeba elektřiny. W.ECO PFC snižuje emise harmonických proudů a 20% vstupního proudu, čímž zvyšuje účinnost měniče. Vestavěné zařízení Total Protection Device chrání součásti měniče před přepětím a činí jednotku vhodnou pro použití s nestabilním napájecím zdrojem a motorgenerátory.

 

 

Hybridní ovládání oblouku Zařízení pro redukci napětí Weco Data Manager Weco Digital Control
Díky inovativnímu řídicímu systému WECO HAC (Hybrid Arc Control) je svařovací oblouk MIG/MAG jemný a stabilní, vyniká vynikající kvalitou svarových housenek a minimálním rozstřikem za jakýchkoli pracovních podmínek. Funkce VRD (Volt Reduction Device) automaticky snižuje napětí svařovacího stroje v pohotovostním režimu, aby byla umožněna práce na pracovištích, kde je z bezpečnostních důvodů požadováno nízké napětí (loděnice, benzínové plošiny atd.). Software WECO DATA MANAGER vám umožňuje ovládat současně více zdrojů napájení Weco připojených k vyhrazené síti LAN (ETHERNET). Systém automatického zjišťování připojených zdrojů energie umožňuje snadné a rychlé připojení, připravené pro detekci, monitorování a nastavování parametrů svařování. Střídač je digitálně řízen pomocí zařízení DSP (Digital Signal Processor) nejnovější generace, které umožňuje rychlé a přesné ovládání svařovacího oblouku.

 

 

  Multinapětí  
  Stroj lze připojit k nejběžnější třífázové napájecí síti a automaticky se přizpůsobí napětí dostupnému na místě, aby byl zajištěn vždy dokonalý svar.