Zincosil 400 ml

Značka: Siliconi
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Kód: SI-ZINCOSIL
150 Kč / ks 124 Kč bez DPH
Zincosil 400 ml
Značka: Siliconi

Zinkový sprej ZINCOSIL je ve formě zinkového povlaku, která chrání železné a jiné kovové materiály před korozí a oxidací. Vyniká vysokou krycí schopností a dlouhou trvanlivostí a může být dále přetírán nebo ponechán jako konečná ochrana. Nevyvolává reakce s běžnými typy nátěrů, které mohou pokrývat stříkaný povrch bez preventivního obrobení.

Zincosil je ideální pro menší opravy a úpravy povrchů, pokrytí svárů, pro dostavbu a opravy žárově nebo galvanicky pozinkovaných materiálů, pro obnovu nebo zinkování kovových povrchů v odtokových kanálcích nebo  okapech, pro ochranu kovových částí na automobilových karosériích, na dutinových částech po svařování nebo bodovém svařování, dále pak na zinkování matic nebo nýtů (hřebů, svorníků), které jsou dlouhodobě vystaveny nepříznivým povětrnostním vlivům.

Návod k použití:

Sprej před použitím důkladně promíchat po dobu min. 2 minut (musí být slyšet klepání ocelových kuliček). Povrch, na který bude ZINCOSIL nanášen musí být suchý, zbaven nečistot a odmaštený. ZINCOSIL nanášejte ze vzdálenosti cca 25 cm v tenké vrstvě. Podle potřeby po zavadnutí postup opakujte. Po ukončení práce očistěte ventilek spreje krátkým krátkým profouknutím v pozici "hlavou dolů.

Obsahuje: Dichlormethan, zinek práškový, propan/butan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana před korozí
Hmotnost: 0.458 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: