BYMAT Brushline 1130 RS

Značka: BYMAT
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 1130RS
51 450 Kč / ks 42 521 Kč bez DPH
BYMAT Brushline 1130 RS
Značka: BYMAT
bymat 1130 rs brushline stainless steel weld cleaner with starter kit 817 p
Tip

Stroj na čištění nerezových svarů Bymat 1130 RS Brushline využívá nejnovější vysokofrekvenční technologii, která urychluje proces čištění bez použití agresivních chemikálií, které často používá mnoho jiných značek na trhu. Tento stroj má velmi vysoký 80% pracovní cyklus pro všechny výrobní aplikace a díky použitým jemným elektrolytům je bezpečný pro použití v potravinářském průmyslu.

Bymat snadno, rychle, čistě a bezpečně odstraní oxidový film ze svaru. Jednoduše ponořte štětec do elektrolytického čisticího roztoku a otřete svar. Oxidový film okamžitě zmizí a svařená oblast je současně chráněna proti korozi (pasivována) v jedné operaci. Ve srovnání s čištěním a mořením kyselinami je tento proces výrazně rychlejší a levnější díky nulové čekací době. Chemikálie používané pro tento proces neobsahují žádné nebezpečné látky a jsou tak výrazně bezpečnější než běžné chemické metody čištění.

Šedé okrajové značky (teplem ovlivněné zóny) v blízkosti svarových švů jsou způsobeny změnami materiálu během procesu svařování. Ty lze bez problémů odstranit pomocí nastavení „Polish“ na stroji. Nerezovou ocel je možné vyleštit do vysokého lesku a vrátit tak materiálu původní lesk. Vysoce výkonný elektrolyt BYMAT je PH neutrální a nevyžaduje žádnou neutralizaci.

  • Středně výkonný stroj s 80% pracovním cyklem.
  • Menu zobrazuje napětí a elektrolyt pro každou aplikaci.
  • Čistí svary TIG i MIG během několika sekund do vysoce kvalitního povrchu.
  • Čištění nerezové oceli (štětečkem) 
  • Leštění nerezové oceli (štětečkem) 
  • Světlé a tmavé značení pomocí 90stupňové anody
  • Kompletní se startovací sadou příslušenství
  • Ekologické čisticí roztoky a elektrolyty pro bezpečné použití v potravinářském průmyslu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stroje na čištění nerezu
Hmotnost: 12 kg
Vstupní napětí: 230 V 50-60 Hz
Výkon: 800 VA
Výstupní napětí: 10/12 V AC, 12 V DC

Ukázka použití stroje BYMAT 1130 RS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.