BYMAT Brushline 1140 RS

Značka: BYMAT
Dostupnost Do 1-2 týdnů
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 1140RS
63 870 Kč / ks 52 785 Kč bez DPH
BYMAT Brushline 1140 RS
Značka: BYMAT

Ultrarychlé elektrochemické čištění svařenců díky vysokofrekvenční technologii. Profesionální model pro čištění, leštění a značení. Umožňuje leštění povrchů, např. tepelně ovlivněných oblastí nebo optických aplikací, tmavé značení a popisování (označování produktů, sériová čísla, štítkování zboží, typové štítky, stupnice, písma a loga), i světelné značení (např. pro popisování hliníku) se používá pro označování produktů, sériová čísla, štítkování zboží, typové štítky, stupnice, písma a logaSvětelné značení, např. pro popisování hliníku. Účinně čistí svary MIG/MAG a WIG ve vynikající kvalitě.

  • Čtyři různé programy v jednom přístroji
  • Jednotlačítkové ovládání v mnoha jazycích na obzvláště velkém barevném displeji
  • Navigace v menu s informacemi o napětí a vhodném elektrolytu
  • Rychlá výměna nářadí díky bajonetovému uzávěru
  • Nářadí je kompletně z ušlechtilé oceli, takže nedochází ke korozi
  • Stabilní nosné držadlo
  • Ekologické elektrolyty, které lze je použít i v potravinářském průmyslu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stroje na čištění nerezu
Hmotnost: 21.8 kg
Vstupní napětí: 230 V 50-60 Hz
Výkon: 1200 VA
Výstupní napětí: 10/12 V AC, 15 V DC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.