BYMAT Elektrolyt LF pH neutrální

Značka: BYMAT
Varianta:
Dostupnost Skladem (3 ks) Do 1-2 týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
28.5.2024 17.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 2030LF 2035LF Zvolte variantu
613 Kč / ks 2 777 Kč / ks od 613 Kč / ks 507 Kč bez DPH 2 295 Kč bez DPH od 507 Kč bez DPH 61 Kč / 100 ml 56 Kč / 100 ml
BYMAT Elektrolyt LF pH neutrální
Značka: BYMAT
Elektrolyt k čištění a pasivaci nerezových povrchů a TIG svarů. Odstraňuje náběhové barvy, rzi a nečistoty na povrchu nerezu. Při jeho použití získáte chemicky čistý (pH neutrální) a pasivovaný nerezový povrch. Vhodný pro čištění po laserovém svařování a nízké náběhové barvy TIG svarů.

Aplikace

Štětec z uhlíkových vláken zcela ponořte do elektrolytu a pomalu přemisťujte na povrch, který má být ošetřen. Po čištění musí být elektrolyt úplně omyt dostatečným množstvím vody nebo neutrálním roztokem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.