BYMAT Premiumline 7024 RS

Značka: BYMAT
Dostupnost Do 7 dní
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 7024RS
123 836 Kč / ks 102 344 Kč bez DPH
BYMAT Premiumline 7024 RS
Značka: BYMAT

Prémiová řada značky BYMAT, který kromě vysokého výkonu pro běžné úkony, jako jsou čištění, leštění, pasivaci a značení nerezu zvládně i galvanické pokovování všech vodivých materiálů.

Profesionální model pro čištění, leštění a značení. Umožňuje leštění povrchů, např. tepelně ovlivněných oblastí nebo optických aplikací, tmavé značení a popisování (označování produktů, sériová čísla, štítkování zboží, typové štítky, stupnice, písma a loga), i světelné značení (např. pro popisování hliníku) se používá pro označování produktů, sériová čísla, štítkování zboží, typové štítky, stupnice, písma a loga. Světelné značení, např. pro popisování hliníku. Účinně čistí svary MIG/MAG a WIG ve vynikající kvalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stroje na čištění nerezu
Hmotnost: 10.8 kg
Rozměry DxŠxV: 385 x 163 x 305 mm
Výkon: 3216 VA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.