BYMAT Brushline 1120 RS

Značka: BYMAT
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 1120RS
24 839 Kč / ks 20 528 Kč bez DPH
BYMAT Brushline 1120 RS
Značka: BYMAT

BYMAT Brushline 1120 RS je profesionální stroj pro elektrochemické čistění. Má velice jednoduché ovládání na čelním panelu, spolu s vysoce výkonným štětečkem na čistění svárů zaručuje velmi rychlé aplikace. Efektivně čistí TIGové sváry ve vteřině, a navíc v perfektní kvalitě. 

Elektrolyty značky BYMAT jsou zároveň neškodné vůči životnímu prostředí, a tak mohou být užívány v potravinářském průmyslu. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stroje na čištění nerezu
Hmotnost: 8 kg
Vstupní napětí: 230 V 50-60 Hz
Výkon: 800 VA
Výstupní napětí: 10 V AC

BYMAT Brushline 1120 RS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.