BYMAT Elektrolyt A (čištění)

Značka: BYMAT
Dostupnost Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 2030DH
460 Kč / ks 380 Kč bez DPH
BYMAT Elektrolyt A (čištění)
Značka: BYMAT

Elektrolyt čistícího roztoku pro čištění lesklých ocelí pomocí čističe svarů Bymat. Elektrolyt A lze použít k čištění svarových vrstev lehkých oxidů uhlíkovým razníkem nebo kartáčem. Nalijte malé množství roztoku Bymat Elektrolyt A do nádobky se širokým hrdlem a ponořte razítko nebo štětec. Ošetřete vrstvu oxidu, která má být ošetřena, dokud nebude celá odstraněna.

Pozor, vzhled láhve se může lišit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapaliny
Hmotnost: 1.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.