BYMAT Elektrolyt C Plus (čištění/leštění)

Značka: BYMAT
Varianta:
Dostupnost Skladem (8 ks) Do 1-2 týdnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
28.5.2024 17.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: 2040DC 2045DC Zvolte variantu
1 015 Kč / ks 4 598 Kč / ks od 1 015 Kč / ks 839 Kč bez DPH 3 800 Kč bez DPH od 839 Kč bez DPH 1 015 Kč / 1 l 920 Kč / 1 l
BYMAT Elektrolyt C Plus (čištění/leštění)
Značka: BYMAT

Extra silná čistící a leštící kapalina Elektrolyt C plus pro velmi rychlé obnovení pasivační vrstvy a leštění nerezových povrchů a svarů TIG a MAG. Během několika sekund lze odstranit tepelně ovlivněné zóny, povrchovou korozi a nečistoty. Elektrochemické čištění zaručuje stabilní výsledek po celé ošetřované ploše oproti mořícím produktům.

  • velmi snadná aplikace
  • rychlý čistící a leštící proces
  • méně výparů (vyšší rosný bod - vypařování ve vysoké teplotě)
  • vysoce koncentrovaný roztok

Elektrolyt je kompatibilní pro použití se všemi zařízeními. Elektrolyt C Plus je však speciálně navržen pro stroje BYMAT vysokofrekvenčními vlnami pro elektrochemické čištění a leštění nerezových svarů. Aplikuje se štětcem z uhlíkových vláken. Elektrolyt C Plus obsahuje kyselinu fosforečnou, která je velmi dobře rozpustná ve vodě a za určitých podmínek ji lze zlikvidovat .. To je výhodou oproti klasickým mořícím kapalinám a pastám, které díky vysokým obsahům kyselin dusičné a fluorovodikové, jsou toxické pro člověka i životní prostředí, a musí být zajištěna likvidace jako toxicky nebezpečný odpad. 

Na tyto kapaliny není zapotřebí mít oficiální školení, jako při použití mořících kapalin. past a gelů, avšak i přesto velmi doporučujeme informovanost před samotným použitím. Po použití je nutné elektrolyt C Plus neutralizovat z povrchu, jelikož má tendenci po vyschnutí krystalizovat. Doporučujeme použití Neutralytu značky BYMAT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BYMAT je německá rodinná firma zaměřující se na čištění, leštění a pasivaci kovových povrchů. Od roku 1995 se Bymat GmbH stal jedním z předních německých výrobců čisticích a embosovacích strojů pro elektrochemické čištění, leštění a embosování nerezových ocelí na ekologické bázi, a vhodného příslušenství.

Weldpoint, s.r.o. se stal distributorem v České republice v roce 2023, a ve spolupráci s BYMAT a s využitím nejnovějších technologií nabízíme našim zákazníkům cenově výhodné, rychlé a efektivní způsoby čištění svarů. Naše vysoce kvalitní zařízení na čištění svarů rychle odstraňuje oxidy vzniklé během procesu svařování a obnovuje původní barvu materiálu ekologickým způsobem.